Zwiększ ładowność swojego Forda bez żadnego wysiłku. Nasz asortyment wysokiej jakości zamykanych bagażników dachowych zaprojektowano do bezpiecznego przewożenia i ochrony szerokiej gamy ładunków. Większość modeli wyposażono w system obustronnego otwierania w celu ułatwienia dostępu z obu stron pojazdu.

G3* Box dachowy Elegance Europe 370, czarny matowy, tłoczony

2 191 628

1 050,00 zł1

1928 x 550 x 492 mm, 370 l, z funkcją otwierania obustronnego i centralnym zamkiem, waga do 12 kg, maksymalna ładowność 75 kg. Posiada stabilny, aerodynamiczny kształt i ochronę przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi. Dopasowane do każdego bagażnika podstawowego o średnicy 33mm-90mm/1.3"-3.55", wymagana odległość od drążka do drążka min. 570 mm/22.44" i max. 840 mm/33.07" Prosimy pamiętać, że w zależności od modelu pojazdu boxy dachowe mogą wystawać i mieć styczność z klapą tylną, gdy ta jest otwarta.

Uwaga: Ładowność dachu Twojego pojazdu jest ograniczona. Informacje na temat maksymalnego obciążenia dachu możesz znaleźć w swojej instrukcji obsługi pojazdu.


Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.

Aby uzyskać więcej informacji i obrazów, wybierz pojazd

Wybierz kompatybilny model pojazdu

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.