Ciesz się domowym komfortem przygotowywania posiłków. Wysuwana kuchnia oferuje wszystkie funkcje niezbędne podczas pobytu na kempingu, w trasie czy podczas pracy poza domem.

2 616 047

ARB* Wysuwana kuchnia z płytą gazową

17 724,00 zł1

Wysuwana kuchnia to niezwykle praktyczna i wielofunkcyjna kuchnia wyposażona w modułową ramę szufladową o długości 1355 mm. Wyposażona w zintegrowaną płytę gazową, zlew, szufladę na przybory kuchenne oraz blat roboczy ze stali nierdzewnej. Można ją rozłożyć lub schować w ciągu zaledwie 15 sekund! Po wysunięciu kuchni płyta gazowa i zlew odchylają się na lewą stronę, tworząc obszar roboczy w kształcie litery L. Płyta gazowa ma 3 palniki, wszystkie zamontowane w łatwym do czyszczenia, wnękowym statywie ze stali nierdzewnej, który zapewnia ochronę przed wiatrem, a składana pokrywa z hartowanego szkła pełni funkcję dodatkowej ochrony podczas użytkowania płyty. Blat roboczy ze stali nierdzewnej tworzy dużą powierzchnię do przygotowywania i serwowania potraw, a ponadto jest bardzo łatwy w czyszczeniu.  

Można go używać z szufladami rolkowymi ARB, zestawem podłogi bocznej ARB i zestawem podłogi przedniej ARB (dostępne osobno) 

  • Po całkowitym wysunięciu blokuje się, a wszystkie elementy blokujące są zaznaczone na czerwono
  • 3-palnikowa kuchenka gazowa o mocy 6 kw, z 1 dużym palnikiem o mocy 2,5 kw i 2 mniejszymi palnikami o mocy 1,75 kw, z elektronicznym zapłonem zasilanym z akumulatora
  • Gaz jest doprowadzany za pomocą szybkozłączki bagnetowej na wężu o długości 1,2 m z reduktorem, a ze względów bezpieczeństwa można go podłączyć dopiero po ustawieniu we właściwej pozycji.
  • Funkcja automatycznego odcięcia gazu w przypadku zamknięcia pokrywy lub zgaśnięcia płomienia palnika
  • Blat roboczy z nierdzewnej stali szlachetnej klasy 304: 1250 x 485 mm o nośności 30 kg przy równomiernym rozłożeniu
  • Składany silikonowy zlew o pojemności 12 l z korkiem, uchwytem na przybory kuchenne i podstawą do suszenia naczyń, po złożeniu można go schować do szuflady na przybory kuchenne
  • Duża szuflada na przybory kuchenne do przechowywania naczyń, wymiary wewnętrzne: 450 x 345 x 140 mm ( gł. x szer. x wys.)
  • Wysuwana kuchnia kompatybilna z każdą szufladą ARB 1355 mm
  • Idealna na kemping, jednodniowe wycieczki, wędkowanie, festyny, dni sportu, do miejsc pracy itp.
  • Waga wysuwanej kuchni: 89 kg

Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.

Aby uzyskać więcej informacji i obrazów, wybierz pojazd

Wybierz kompatybilny model pojazdu

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

© 2024 Ford Motor Company. ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® są znakami towarowymi firmy Ford lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

" " " "