Dzięki temu stolikowi kempingowemu Twoja rodzina może w komfortowych warunkach coś przekąsić, wypić i ochłodzić się podczas biwaków i wycieczek.

2 615 990

ARB* stolik turystyczny z pokrowcem, aluminowe

881,00 zł1

Składany stolik kempingowy z dużym i wytrzymałym blatem z listew aluminiowych oraz nogami z kwadratowych profilów, zapewniających stabilność, krzyżowymi pałąkami zwiększającymi wytrzymałość i zapewniającymi dodatkowe podparcie, niespotykane w tego typu stolikach. Jest wystarczająco duży, by zmieściła się przy nim czteroosobowa rodzina, a jednocześnie idealnie nadaje się do schowania w kompaktowej torbie, kiedy nie jest używany. 

  • Odporność na wysoką temperaturę umożliwia przygotowanie na nim posiłków
  • Maksymalne obciążenie stolika po rozłożeniu to 30 kg
  • Wymiary: 860 x 700 x 700 mm (dł. x szer. x wys.)
  • Nogi 22 x 22 mm z anodowanego na czarno aluminium
  • W zestawie kompaktowa torba do przenoszenia z paskiem na ramię
  • Waga: 4 kg

Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.

Aby uzyskać więcej informacji i obrazów, wybierz pojazd

Wybierz kompatybilny model pojazdu

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

© 2024 Ford Motor Company. ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® są znakami towarowymi firmy Ford lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

" " " "