Dołączane do rolety pomieszczenie w wersji Deluxe zapewnia użytkownikom ich własną przestrzeń i odrobinę prywatności. Chroni także przed czynnikami atmosferycznymi.

2 616 033

ARB* Dołączane do rolety pomieszczenie - Deluxe z podłogą i ścianami bocznymi, 2 m x 2,5 m

1 771,00 zł1

Zaprojektowane jako osobne pomieszczenie lub siatka przeciwko komarom, zapewnia prywatność i chroni przed pogodą i owadami na kempingu. Łatwy i szybki montaż - pomieszczenie jest dołączane do rolety ARB z wykorzystaniem prowadnic na linki i spinek. Następnie jest przymocowywane do podłoża za pomocą pasków. Pomieszczenie składa się z trzech dwuwarstwowych ścian zewnętrznych z pełnymi i siatkowymi drzwiami na suwak, jednego panelu bocznego z pełnymi drzwiami na suwak zapewniającymi dostęp do pojazdu, siatkowego panelu sufitowego, który obniża temperaturę wewnątrz oraz trwałej, wodoodpornej podłogi.

Możliwość korzystania w połączeniu z roletą ARB (dostępna osobno)

  • Wytrzymała, polietylenowa, odporna na warunki pogodowe podłoga
  • Zapewnia na kempingu dodatkowe pomieszczenie o wymiarach 2 m x 2,5 m
  • Trzy pełne panele zewnętrzne mogą być zwinięte, odsłaniając panele siatkowe
  • Dwa zamykane na suwak otwory w górnych rogach do poprowadzenia kabli zasilających
  • Pełna wodoodporność i ochrona przed promieniowaniem UV

Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.

Aby uzyskać więcej informacji i obrazów, wybierz pojazd

Wybierz kompatybilny model pojazdu

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

© 2024 Ford Motor Company. ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® są znakami towarowymi firmy Ford lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

" " " "