Koła z lekkich stopów Firmy Ford

Wyróżnij się dzięki naszej szerokiej ofercie felg z lekkich stopów. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by uzupełniać wygląd dowolnego samochodu marki Ford. Zwinny, mocny, elegancki – wybór należy do Ciebie. Możesz być także pewny, że niezależnie od wyboru, każda felga z lekkich stopów została wyprodukowana z zachowaniem najwyższych standardów, włącznie z doborem najlepszych materiałów i długotrwałymi testami – wszystko po to, by zapewnić bezpieczną jazdę. Każda felga jest prześwietlana w celu stwierdzenia ewentualnych wad, a następnie sprawdzana ponownie, aby zagwarantować, że z opony nie będzie uchodzić powietrze z powodu wadliwej felgi. Dokładając do tego jeszcze zróżnicowane wykończenie felg – polerowane, srebrne, szare lub chromowane – możesz być pewny, że tak samo dobrze sprawują się w drodze, jak wyglądają.

Dlaczego właśnie felgi aluminiowe Ford?

Ford tworzy felgi wyłącznie dla samochodów własnej marki i dla nikogo więcej. Nie musimy już więcej iść na kompromis i zgadzać się na obniżenie jakości lub komfortu, aby sprostać szeregom wymagań producentów. W zamian możemy spokojnie skupić się na projektowaniu i tworzeniu takich felg aluminiowych, które będą idealnym dopełnieniem modelu, dla którego zostały zaprojektowane.

Wyższa jakość tworzenia

Nasze felgi zostały zaprojektowane i stworzone wyłącznie z myślą o pojazdach marki Ford, więc doskonale wiemy, jakie wymagania muszą one spełniać. Tworzymy je po to, by były jeszcze lepsze i bardziej wytrzymałe – by wykraczały poza przyjęte standardy dla danego modelu i zapewniały dodatkową ochronę podczas jazdy.

Testowane i zatwierdzone

Felgi aluminiowe Ford poddawane są rygorystycznym testom, badającym wytrzymałość i trwałość na każdym etapie projektowania i rozwoju, a przede wszystkim na etapie samej produkcji. Dzięki temu masz pewność, że spełniają one wszystkie standardy jakościowe firmy Ford, a swym doskonałym wykonaniem dorównują jakości Twojego Forda.

Zamocuj i zapomnij

Mocowanie felg aluminiowych Ford do Twojego Forda jest szybkie i proste. Ponieważ felgi są specjalnie zaprojektowane dla Twojego modelu Forda, nie ma konieczności żadnych modyfikacji, zmiany rozmiaru opony lub koła. Dzięki wykorzystaniu oryginalnej nakładki środkowej oraz oryginalnych śrub Ford, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych mocowań felgi. Oznacza to nie tylko oszczędność na montażu. To także pewność zachowania gwarancji Twojego pojazdu, podczas gdy montaż innych kół mógłby ją naruszyć – aby zamontować je prawidłowo, należy czasami dokonać przeróbek w pojeździe.

Etap 1: Nauka w służbie projektowania

Specjalna grupa projektantów Ford zajmuje się opracowaniem wzorów wszystkich nowych Felg Aluminiowych Ford. Następnie wszelkie niezbędne parametry dotyczące poszczególnych modeli są konfigurowane z wykorzystaniem zaawansowanych, bardzo precyzyjnych procesów naukowych i obliczeń matematycznych.

Etap 2: Studium wykonalności

Po opracowaniu projektu felg, dział inżynieryjny przeprowadza analizę funkcjonalną oraz studium wykonalności określonego wzoru felg dla danego modelu Forda – biorąc pod uwagę nawet takie kryteria jak przyszłe modernizacje lub modyfikacje modelu. W studium analizuje się wszystkie rodzaje nadwozia i karoserii, aby zapewnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, niezależnie od różnych parametrów rozłożenia punktu ciężkości pojazdu.

Etap 3: Testy i kontrola

Wszystkie felgi dostarczane klientom poddawane są bardzo wnikliwym i dokładnym testom statycznym (włącznie z prześwietleniem) pod kątem zgodności wymiarów, ewentualnych wad materiałowych, pęknięć, wyważenia i odporności na uderzenia.

Etap 4: Test wytrzymałości i trwałości

Ponadto, Felgi Aluminiowe Ford poddawane są surowemu laboratoryjnemu testowi dwuosiowemu na zaawansowanym urządzeniu stworzonym specjalnie do tego celu. Test imituje rzeczywiste warunki drogowe i ocenia wytrzymałość felg po przejechaniu dystansu równego 300.000 km, a same felgi są wstępnie uszkadzane, aby oddać rzeczywiste, często ekstremalne warunki, jak na przykład wjeżdżanie na krawężniki. Różne prędkości, obciążenie, ekstremalne manewry i ostre zakręty – to wszystko jest sprawdzane podczas testu. Aby nowa felga trafiła do produkcji, co najmniej trzy felgi z każdego prototypowego wzoru muszą pozytywnie przejść ten surowy test.

Producenci felg muszą iść na kompromis. Ty nie.

Akcesoria

AKCESORIA

View
ZASTRZEŻENIE

© 2024 Ford Motor Company. ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® są znakami towarowymi firmy Ford lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

" " " "