Wydruki 3D
do nowego, elektrycznego modelu Explorer

Technologia wydruku 3D jest stosowana w przemyśle już od dłuższego czasu. Jej popularność cały czas rośnie, a w ostatnich latach wyszła poza hale produkcyjne i biura projektowe, trafiając do naszych domów. Drukarki konsumenckie i prosumenckie stały się tańsze i łatwiejsze w obsłudze, a liczba oferujących je producentów nieustannie rośnie. Wydruk 3D nie trafił jeszcze może „pod strzechy”, ale od dawna jest już godną zaufania technologią, z której korzysta coraz większa rzesza entuzjastów, miłośników nowych technologii i projektantów 3D. Każdy, kto ma dostęp do drukarki 3D oraz do odpowiednich modeli może samodzielnie wydrukować w domu wiele różnych przedmiotów - od zabawek i dekoracji po narzędzia, części zamienne, a nawet motoryzacyjne akcesoria.

I właśnie tutaj wchodzimy do gry także i my. Marka Ford nieustannie poszukuje nowych sposobów na to, by użytkownicy czerpali jak największą przyjemność, a także jak największe korzyści z eksploatacji naszych pojazdów.

Dlaczego więc nie wziąć spraw we własne ręce i samemu nie wydrukować kolejnego, motoryzacyjnego gadżetu? Ford z dumą udostępnia bezpłatne pliki STL, pozwalające na samodzielne stworzenie akcesoriów pozwalających jeszcze lepiej wykorzystać centralną konsolę pojazdu, a tym samym uczynić jego eksploatację bardziej komfortową, wygodną i wydajną.

Nie masz drukarki 3D? Może znasz kogoś, kto ma. Jeśli zgodzi się Ci pomóc, prześlij takiej osobie link do strony z informacjami o konkretnych modelach 3D.


Zalecane ustawienia wydruku
Przyleganie do stołu: 			opcjonalnie
Wsporniki: tak
Rozdzielczość: 0.2
Wypełnienie: 20%
Zalecany materiał włókna: PLA

Pojemnik wielofunkcyjny

Drukowany w technologii 3D wielofunkcyjny pojemnik zwiększający możliwości przewozowe. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do konsoli centralnej nowego, w pełni elektrycznego modelu Explorer. Pozwala wygodnie przechowywać różnego rodzaju przedmioty. Pojemnik można zamocować w konsoli centralnej w pozycji pionowej lub poziomej. Maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń!

Pojemnik do przechowywania

nie pozwól, by w środkowej konsoli zapanował nieporządek! Wykonany w technologii wydruku 3D pojemnik do przechowywania doskonale pasuje do środkowej konsoli nowego, elektrycznego modelu Explorer, dzieląc dostępną przestrzeń na wygodne przedziały. W zestawie znajduje się nawet spinacz na luźne dokumenty. Teraz nic już nie będzie się bezładnie przesuwać!

Przegroda

Lubisz mieć porządek w schowkach? Drukowana w technologii 3D przegroda przeznaczona do konsoli środkowej nowego, elektrycznego modelu Explorer pozwala wygodnie przechowywać drobne przedmioty. Służy jako przegroda, oferując dodatkowo uchwyt na długopis, wizytówki, a także szminkę czy lakier do paznokci. Mała rzecz, a cieszy!

Przegroda wielofunkcyjna

Masz poczucie, że nie wykorzystujesz maksymalnie pełnej głębokości konsoli centralnej nowego, elektrycznego modelu Explorer? Drukowana w technologii 3D wielofunkcyjna przegroda dzieli schowek na dwa poziomy. Dostęp do dolnego przedziału zapewnia otwierana do góry klapka. Po jej zamknięciu powstaje ukryty, dolny przedział pozwalający bezpiecznie przechowywać bardziej wartościowe przedmioty.

Wielofunkcyjna wkładka do uchwytu na kubki

A gdyby tak znajdujący się z konsoli środkowej uchwyt na kubek mógł pełnić dużo więcej funkcji? Odkryj zupełnie nowe możliwości dzięki wykonanej w technologii wydruku 3D wielofunkcyjnej wkładce do uchwytu na kubki, przeznaczonej do nowego, elektrycznego modelu Explorer. Wkładka pozwala korzystać z wielu różnego rodzaju uchwytów - na telefon, tablet czy lampkę. W modelu znajdziesz zarówno wkładkę do uchwytu na kubek, jak i mocowanie na telefon.

ZASTRZEŻENIE

© 2024 Ford Motor Company. ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® są znakami towarowymi firmy Ford lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

" " " "